Pohonné hmoty

Tankujte prémiové palivá za cenu bežných!

Naše pohonné hmoty nakupujeme výhradne od overených a serióznych dodávateľov, ako sú OMW a Unipetrol. Zodpovedajú prísnym európskym kritériám a normám. Spĺňajú požiadavky podľa slovenských noriem kvality paliva STN EN 590 a STN EN 228. Okrem štandardných druhov pohonných hmôt ponúkame taktiež prémiovú úroveň pohonných palív s označením ELITE: pohonné hmoty pre náročných zákazníkov, ktorý chcú dať svojmu motoru niečo viac – ľahšie studené štarty, lepšie mazanie a nižšia spotreba. Kvalitu si môžete kedykoľvek overiť certifikátmi. Ale najlepším dôkazom je spokojnosť našich klientov, ktorí s našimi palivami najazdia tisícky bezproblémových kilometrov.
 

Natural Elite 95
Natural Elite 95 aditivovaný bezolovnatý automobilový benzín. Vyhovujúci všetkým európskym štandardom. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Hlavnými prednosťami Natural Elite 95 sú znižovanie spotreby paliva, znižovanie emisií, vyšší výkon a ochrana citlivých časti motoru a palivového systému proti korózii.


Diesel Elite 
Plne aditivovaná motorová nafta novej generácie. Používa sa ako palivo pre vznetové motory. Udržuje čistotu vstrekovacích trysiek. Zlepšuje studený štart motora. Znižuje spotrebu paliva, znižuje emisie. Chráni citlivé častí motoru vášho auta. Oproti neaditivovanej motorovej nafte má vyššie cetanové číslo, ktoré prináša predovšetkým oživenie chodu motora vo všetkých jazdných režimoch. Zlepšená mazivosť, ľahšie studené štarty, protikorózne vlastnosti a znížená penivosť napomáha k ochrane motora auta. Vďaka svojmu zloženiu potlačuje tvorbu emulzií a usadenín, čím chráni motor proti opotrebeniu, znižuje jeho hlučnosť a zmenšuje mechanické namáhanie kľukového mechanizmu motoru.


Diesel
Motorová nafta je zmes kvapalných uhľovodíkov. Spĺňa všetky požiadavky Európskej Únie. Motorová nafta sa používa ako palivo pre vznetové motory. Motorová nafta je zmes kvapalných uhľovodíkov získavaných z ropy hydrogenačnou rafináciou a destiláciou. Môže obsahovať aditíva na zlepšenie úžitkových vlastností, ako sú napr. detergenty, prísady mazivosti, depresanty.

 

AD Blue
AdBlue je mimoriadne čistý roztok špeciálne vyvinutý pre dieselové motory so systémoém SCR. AdBlue znižuej škodlivé emisie pomocou chemickej reakcie. AdBlue pozostáva z demineralizovanej vody a močoviny. Je to bezfarebná, číra kvapalina, slabo zapáchajúca po amoniaku. Roztok je bez toxických vlastností a na ľudský organizmus nepôsobí agresívne. 

Zadajte svoj e-mail a dostávajte naše novinky!

Kontakt

Tankpetrol s.r.o.

Gorkého 10
811 01 Bratislava

+421 42 4320 350